מילים לשבת

פשיעה חקלאית

מאוחדים במאבק נגד הפשיעה החקלאית. שוסטר: "נעשה כל שבידינו להגביר את הביטחון האישי וביטחון רכושם של חקלאים בישראל."

השרים אלון שוסטר ואמיר אוחנה ביקרו בבית אריזה שהוצת בראש פינה וקיימו דיון מקצועי בסוגיית הפשיעה החקלאית: "הטיפול בתופעת הפשיעה החקלאית הוא יעד לאומי."

חדשות נוספות

10.11.20 'יום ג

הבוקר (ג׳) השר לביטחון הפנים אמיר אוחנה (הליכוד) ושר החקלאות ופיתוח הכפר אלון שוסטר (כחול לבן) קיימו דיון מקצועי בבית האריזה "רפקור" בראש פינה בנושא הפשיעה החקלאית, וזאת בהמשך לפגישת עבודה קודמת שערכו השניים בחודש שעבר.

בדיון השתתפו ר' מועצת ראש פינה מר מוטי חטיאל, ר' מועצה מקומית יסוד המעלה מר אילן אור, ר' מועצה אזורית מבואות החרמון מר בני בן מובחר, ר' מועצת חצור מר שמעון סויסה, ר' מועצת מרום גליל מר עמית סופר, יו"ר התאחדות האיכרים מר דובי אמיתי, מנכ''ל משרד החקלאות ופיתוח הכפר, נחום איצקוביץ, מפקד מג"ב ניצב יעקב שבתאי וממ"ז צפון.

השרים שמעו מן המשתתפים על ההתמודדות היומיומית עם הפשיעה החקלאית, לצד תובנות והצעות כיצד להתמודד עם התופעה.

בתום הדיון, ערכו השרים סיור משותף עם מנכ"ל רפקור" בבית האריזה שהפך לסמל להתמודדותם של חקלאי ישראל עם נגע הפשיעה החקלאית, לאחר שסבל בשנים האחרונות מהתנכלויות ומהצתות חוזרות ונשנות.
 

שר החקלאות ופיתוח הכפר אלון שוסטר:

"בית האריזה 'רפקור' הוא סמל להתמודדות הכמעט יומיומית של חקלאי ישראל עם תופעת הפשיעה החקלאית. לפני מספר חודשים נפגשנו השר אוחנה ואני יחד עם הצוותים המקצועים שלנו כדי לגבש מתווה לטיפול בפשיעה החקלאית. השר אוחנה הפגין מחויבות גדולה לטיפול בתופעה הפסולה הזו, ובשם חקלאי ישראל אני מודה לו על כך. היום אנחנו ממשיכים את העבודה שהתחלנו, ואני מבקש לקרוא גם למשרד האוצר ולמשרד המשפטים להירתם יחד איתנו לטיפול בנגע הזה. לחקלאי ישראל אני מבקש לומר שאנחנו עומדים כאן אתכם. אנחנו לצדכם, יחד בעבודה המשותפת. השר אוחנה ואני מתכוונים לעשות כל מה שבידנו כדי להגביר את הביטחון האישי ואת ביטחון רכושם של החקלאים בישראל."

מחזקים את החקלאות בגבול הצפון

"אני חש מחוייבות עמוקה לקהילות מפוני גוש"

מפרגנים לרשתות שמסמנות תוצרת חקלאית 

מנהיגות בצל הקורונה

©2019 by אלון שוסטר. Proudly created with Wix.com