מילים לשבת

ענף החלב

שוסטר משיב מלחמה: "החלטה חסרת אחריות ובלתי מקצועית שאינה משרתת את אזרחי ישראל. איאבק בה."

שר החקלאות ופיתוח הכפר, אלון שוסטר, תקף באופן נחרץ את החלטת שר האוצר ישראל כץ לפגוע בענף החלב על ידי ייבוא בלתי מרוסן של חמאה.

חדשות נוספות

יום ד' 18.11

"מדובר בהחלטה חסרת אחריות ופופוליסטית, שאינה נשענת על ידע מקצועי ואינה מבוססת על הנתונים כפי שאנו מכירים אותם, וכפי שהצגנו למשרד האוצר בפנייה מטעם מנכ"ל משרד החקלאות ופיתוח הכפר, ד"ר נחום איצקוביץ, לפני למעלה מחודש." כתב שר החקלאות ופיתוח הכפר, אלון שוסטר, בתגובתו להודעה של שר האוצר כץ על כוונתו לחתום על צו המאריך את הייבוא הפרוע של חמאה לשנתיים נוספות.

מאוחדים במאבק נגד הפשיעה החקלאית 

"אני חש מחוייבות עמוקה לקהילות מפוני גוש"

השר שוסטר הבהיר כי הוא אינו מתנגד עקרונית לרעיון הייבוא, אלא בעיקר לאופן השגוי שבו מפעילים אותו. "עמדתנו היא חד משמעית בעד ייבוא חכם ומידתי, וחד משמעית נגד ייבוא טיפש וטוטאלי. אני ממליץ לשר ישראל כץ להימנע מצעדים פופוליסטים שאינם משרתים את אזרחי ישראל, ולקיים דיון מקצועי וענייני בין אנשי משרדי לאנשי משרד האוצר כדי להגיע להחלטות ראויות שישרתו הן את ענף החלב והן את צרכני החמאה במדינת ישראל." כתב שוסטר.

בנוסף, התייחס שר החקלאות ופיתוח הכפר לעתירות שהוגשו בעבר לבית המשפט העליון כנגד צו דומה שנחתם על ידי קודמו של כץ בתפקיד, השר משה כחלון. "אני יכול להעריך שהעתירה שהוגשה בעבר לבג"צ בעניין ייבוא החמאה והוסרה עקב זמניותו של הצו, תחזור כעת לבית המשפט. אני מבטיח שמשרד החקלאות ופיתוח הכפר יאמר את דברו בעניין ויגן על הצרכנים הישראלים מעליית המחירים שהמהלך הפופוליסטי הזה יביא, ומקריסת התכנון בענף החלב שעשויה לגרום לו להתמוטטות."

מפרגנים לרשתות שמסמנות תוצרת חקלאית 

מנהיגות בצל הקורונה

©2019 by אלון שוסטר. Proudly created with Wix.com